Aanmelden leden opgeschort

SV Urk organiseert onder normale omstandigheden maandelijks een intake voor nieuwe leden. Dat is nodig, omdat er gemiddeld tien nieuwe leden bijkomen. Maar door corona is dat geheel stil komen te liggen. Er is geen aanbod van nieuwe leden en dat is begrijpelijk, want er zijn nagenoeg geen activiteiten. Daarom zijn de intake-momenten opgeschort tot nader order.

Wilt u desondanks toch uw kind uit voorzorg alvast aanmelden, dan kan dat via het digitale aanmeldformulier op de website en de kolom Ledeninfo en de button aanmelden: Digitaal Aanmelden. In dat geval blijft uw kind op de lijst staan totdat er weer activiteiten worden toegestaan.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]