Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Aanmelden leden opgeschort

SV Urk organiseert onder normale omstandigheden maandelijks een intake voor nieuwe leden. Dat is nodig, omdat er gemiddeld tien nieuwe leden bijkomen. Maar door corona is dat geheel stil komen te liggen. Er is geen aanbod van nieuwe leden en dat is begrijpelijk, want er zijn nagenoeg geen activiteiten. Daarom zijn de intake-momenten opgeschort tot nader order.

Wilt u desondanks toch uw kind uit voorzorg alvast aanmelden, dan kan dat via het digitale aanmeldformulier op de website en de kolom Ledeninfo en de button aanmelden: Digitaal Aanmelden. In dat geval blijft uw kind op de lijst staan totdat er weer activiteiten worden toegestaan.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133