Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Achtentachtig … en nog vrijwillig(er) bij SV Urk

Onlangs vierde hij zijn 88e verjaardag. Het leverde hem een uitgebreid verslag op in het plaatselijke Urkerland. Jan Woort, een man van de achtergrond en sinds jaar en dag vrijwilliger bij de voetbalclub. ‘Hij is rustig en kalm’ zo omschreven zijn mede-vrijwilligers hem en ‘je kan altijd op hem rekenen‘.  

SV Urk waardeert zijn inbreng voor de club en daarom werd zijn verjaardag vanmorgen dunnetjes overgedaan met een heerlijke taart van Patisserie Jan de Bakker en de felicitaties vanuit het bestuur en collega’s. En Jan zelf, hij laat het over hem heen komen, maar geniet er wel van, dat blijkt wel uit de foto. 

Jan, Namens SV Urk nogmaals gefeliciteerd en een goede gezondheid gewenst.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133