Achtentachtig … en nog vrijwillig(er) bij SV Urk

Onlangs vierde hij zijn 88e verjaardag. Het leverde hem een uitgebreid verslag op in het plaatselijke Urkerland. Jan Woort, een man van de achtergrond en sinds jaar en dag vrijwilliger bij de voetbalclub. ‘Hij is rustig en kalm’ zo omschreven zijn mede-vrijwilligers hem en ‘je kan altijd op hem rekenen‘.  

SV Urk waardeert zijn inbreng voor de club en daarom werd zijn verjaardag vanmorgen dunnetjes overgedaan met een heerlijke taart van Patisserie Jan de Bakker en de felicitaties vanuit het bestuur en collega’s. En Jan zelf, hij laat het over hem heen komen, maar geniet er wel van, dat blijkt wel uit de foto. 

Jan, Namens SV Urk nogmaals gefeliciteerd en een goede gezondheid gewenst.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]