Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

ACV en Staphorst promoveren

In de hoofdklasse B promoveren de twee sterkste tegenstanders ACV en Staphorst van afgelopen gebroken seizoen 2019-2020 naar de 3e Divisie. Vier teams ontspringen de dans van degradatie, waaronder Purmersteijn, dat terugkeert naar de hoofdklasse zondag. Als nieuwkomers worden ONS Sneek, Scherpenzeel en Noordscheschut genoemd, maar dat is nog niet officieel bevestigd. De definitieve indeling wordt pas later door de voetbalbond bekend gemaakt.

Derde divisionist ONS Sneek degradeert op eigen verzoek naar de hoofdklasse. De club heeft de KNVB verzocht om volgend seizoen in de Hoofdklasse B te worden ingedeeld. De belangrijkste argumenten zijn van sportieve en financiƫle aard. De club heeft de financiƫle middelen niet meer om in de Derde divisie uit te blijven komen en heeft de selectie inmiddels samengesteld voor de hoofdklasse, aldus Voetbal Op Zaterdag (VOZ).

De volgende clubs komen volgend seizoen uit in de hoofdklasse:
Achilles ’29, Achilles Veen, ARC, AZSV, Berkum, Buitenpost, Capelle, De Dijk, DETO Twenterand, DHSC, DUNO D., Eemdijk, FC ‘s-Gravenzande, FC Rijnvogels, Flevo Boys, HZVV, Jodan Boys, Noordscheschut, NSC Nijkerk, ONS Sneek, Poortugaal, Rijsoord, SC Feyenoord, SC Genemuiden, Scherpenzeel, SDC Putten, Smitshoek, Spijkenisse, Swift, Urk, Volendam en Zwaluwen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133