Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Afscheidswedstrijd Jan, Marinus en William

Woensdagavond krijgen Jan van Slooten, Marinus Snoek en William de Boer een afscheidswedstrijd aangeboden van SV Urk, als dank voor de vele jaren dat dit drietal deel heeft uitgemaakt van de eerste selectie.
Een speciaal samengesteld elftal zal het opnemen tegen de huidige eerste selectie van Urk. Martijn Brakke, René Oosterhof, Wiljan Mossing Holsteyn, Siemen Lindeboom, Richard Karrenbelt en Rolf de Boer zijn zomaar een aantal namen van genodigden die hebben toegezegd aanwezig te zijn.

De organisatie hoopt dat veel supporters van Urk aanwezig zullen zijn om Jan, Marinus en William een prachtig afscheid te geven. De wedstrijd op sportpark De Vormt begint om 18.30 uur.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print