Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Als een biljartlaken

Tsja corona… het brengt wat met zich mee. Alleen al bij onze club levert het veel sores op en later zal hopelijk blijken of het zinvol was of niet. Deze week 40 werden nieuwe betonplaten gelegd achter de kantine. Ze gaan dienst doen als fundering voor de tenten, die de bezoekerscapaciteit van de kantine opschalen.

In dezelfde week werd ook door de overheid weer hard aan de corona-rem getrokken. Bijna niets en niemand mag nog op het sportpark. De komende drie weken zullen we ervaren hoe dit weer zal uitpakken.

Oh ja… terugkomend op de geplaatste stelconplaten, ze zijn in ieder geval anderhalve meter groot en voldoen wat dat betreft aan de covid-eisen. En mocht covid op termijn ooit een gepasseerd station zijn, dan kunnen we de platen gebruiken als aansluitende toegang naar veld vier en vijf.

En zo krijgt elk nadeel weer zijn voordeel.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133