Arnold Roossien nieuwe hoofdtrainer SV Urk 2 voor komend seizoen

Als Technische Commissie kunnen we melden dat komend seizoen Arnold Roossien de nieuwe hoofdtrainer wordt van SV Urk 2. Hij volgt daarmee Steven Korf op, die een andere functie gaat bekleden binnen de club. Arnold zal worden geassisteerd door Piet Hakvoort en Hendrik Brands.

Roossien is als jeugdtrainer al jarenlang werkzaam bij SV Urk en wilde graag de stap naar de senioren maken. Er volgden aantal positieve gesprekken met TC en de huidige staf, waarna is besloten om een samenwerking te starten. Roossien is overigens geen onbekende in het seniorenvoetbal. Hij is op dit moment hoofdtrainer van FC Kraggenburg en was dat in het verleden van SC Emmeloord.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten