Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Arnold Roossien nieuwe hoofdtrainer SV Urk 2 voor komend seizoen

Als Technische Commissie kunnen we melden dat komend seizoen Arnold Roossien de nieuwe hoofdtrainer wordt van SV Urk 2. Hij volgt daarmee Steven Korf op, die een andere functie gaat bekleden binnen de club. Arnold zal worden geassisteerd door Piet Hakvoort en Hendrik Brands.

Roossien is als jeugdtrainer al jarenlang werkzaam bij SV Urk en wilde graag de stap naar de senioren maken. Er volgden aantal positieve gesprekken met TC en de huidige staf, waarna is besloten om een samenwerking te starten. Roossien is overigens geen onbekende in het seniorenvoetbal. Hij is op dit moment hoofdtrainer van FC Kraggenburg en was dat in het verleden van SC Emmeloord.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133