Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Arnold Roossien stopt na dit seizoen als trainer van Urk 2

Arnold Roossien heeft de TC laten weten dat hij het trainerschap van Urk 2 geen vervolg geeft na dit seizoen. De bevlogen oefenmeester is tevens hoofdtrainer bij F.C. Kraggenburg 1 en heeft daar zijn contract verlengd. Dankzij de fanatieke, veeleisende en positieve werkwijze van Arnold en zijn staf zijn er de afgelopen periode goede resultaten geboekt. Tot zover kenmerkte het seizoen zich door een hele sterke start en daarna een wat wisselvallige periode. Urk 2 is sterk uit de winterstop gekomen en staat op het moment van schrijven 5e in de reserve Hoofdklasse A.


Arnold is al jaren betrokken bij onze club. We willen Arnold graag behouden voor onze club. Gesprekken daarover zullen volgen.
Voor nu wenst de Technische Commissie zowel Arnold, als zijn staf en het hele team nog heel veel succes tot het einde van dit seizoen.

De TC zal zich de komende periode beraden omtrent het hoofdtrainerschap van Urk 2.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133