Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Bestellen via de webshop AH

De (individueel) gefotografeerde leden van Sv Urk vinden op hun gepersonaliseerde album een unieke code waarmee zij kunnen inloggen op www.myclubstars.store. Via deze webshop hebben zij de mogelijkheid om posters, mokken en/of sleutelhangers met hun (eigen) sportplaatje erop te kunnen bestellen.

Nadat de besteltermijn (zie het formulier in het album voor de exacte datum) is verlopen, zullen ze de artikelen gaan produceren. Er kan hierbij rekening gehouden worden met een levertijd van 3 weken. De artikelen worden vervolgens geleverd (Let op: de levering zal in één batch plaatsvinden op één adres). Let op, nabestellen is niet mogelijk!

Verdiensten club
Per verkocht item zal er een marge voor de vereniging zijn. Een leuk extraatje dus voor de vereniging en een mooi aandenken voor de leden aan deze actie.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133