Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Buitenpost krijgt ook klop van Urk 3

Nadat ons eerste elftal vorige week 8-0 won op sportpark De Swadde, moest vandaag ons aller derde aantreden tegen de Friezen. Maarliefst 5 eerste elftal spelers deden mee met het beloftenteam van Buitenpost, echter kon dit de Urkers niet stoppen.

De hoeveelheid stikstof in de lucht deed niet ten goede aan het spel. Toch wist Urk 3 de wedstrijd zich naar zich toe te trekken. Een wonderschoon doelpunt van Urk 2 huurling Ferdi Kramer deed Buitenpost de das om. 1-0!

De Puck en Steven konden met een tevreden gevoel huiswaarts keren. Volgende week zal de Urker delegatie op Sportpark de Vormt aantreden tegen C.V.V.O uit Lemmer. Komt allen!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133