Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Camera mensen gezocht

Urk tv is opzoek naar enthousiaste leden die het leuk vinden om ons media team te versterken. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden en professionalisering van ons team zijn we daarom opzoek naar een camera man/vrouw.
Vind of lijkt het je leuk om met professionele apparatuur te werken en wil je op dat gebied iets bijleren of wil je meer informatie over de mogelijkheden? Meld je aan of stel je vragen via dit email adres. Het betreft in eerste instantie de thuiswedstrijden van Urk 1 (gemiddeld om de twee weken op zaterdagmiddag).

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133