Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

De dagen gaan tellen!!!

Over ruim 2 weken bereikt de Kerstverloting van de Brulboei haar hoogtepunt. Degene die nog geen loten heeft gekocht, deze zijn nog te verkrijgen bij supportersvereniging de Brulboei en kosten 1 euro per stuk. Maak ons los en steun daarmee onze club!

Op 21 december 2019 zal in de kantine op Sportpark De Vormt de trekking plaats vinden van de nummers, waar de prachtige prijzen op zijn gevallen. Om een indruk te krijgen om wat voor prijzen het gaat, hierbij een korte opsomming:
Kleurentelevisie
Ipad 11
X-box spelcomputer
Soundbar
Stofzuiger
Tafelgril
Mountainbike
Klif 18 – bonnen
Varia Vis – bonnen
Bonnen van het Haventje
Bonnen van de Kaap
Bonnen van de Corner
Paketten vuurwerk.
Diverse vleesprijzen

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133