De kantine gaat weer open

Vanaf zaterdag 25 juli gaat de kantine weer open op zaterdag, dinsdagavond en donderdagavond.

In verband met de maatregelen ter voorkoming van verspreiden van het coronavirus is het wel iets anders dan we gewend zijn.
De ingang bij het parkeerterrein is uitsluitend te gebruiken als uitgang. Binnen worden looprichtingen aangegeven, er mag maar 1 persoon tegelijk het toiletgedeelte binnen gaan, er is binnen minder zitgelegenheid en het assortiment van de keuken is voorlopig iets minder uitgebreid om voor een betere en snellere afhandeling te zorgen.

We doen een dringend beroep op ieders eigen verantwoordelijkheid en gezonde verstand!!

De algemene regel in Nederland is momenteel anderhalve meter afstand houden, dit geldt dus ook in en om de kantine. Wees je ervan bewust dat als de regels niet goed uitgevoerd worden er maatregelen volgen vanuit gemeente of overheid.

En laten we wel zijn, niemand wil toch de kantine weer gesloten hebben?!

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]