Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

De kantine gaat weer open

Vanaf zaterdag 25 juli gaat de kantine weer open op zaterdag, dinsdagavond en donderdagavond.

In verband met de maatregelen ter voorkoming van verspreiden van het coronavirus is het wel iets anders dan we gewend zijn.
De ingang bij het parkeerterrein is uitsluitend te gebruiken als uitgang. Binnen worden looprichtingen aangegeven, er mag maar 1 persoon tegelijk het toiletgedeelte binnen gaan, er is binnen minder zitgelegenheid en het assortiment van de keuken is voorlopig iets minder uitgebreid om voor een betere en snellere afhandeling te zorgen.

We doen een dringend beroep op ieders eigen verantwoordelijkheid en gezonde verstand!!

De algemene regel in Nederland is momenteel anderhalve meter afstand houden, dit geldt dus ook in en om de kantine. Wees je ervan bewust dat als de regels niet goed uitgevoerd worden er maatregelen volgen vanuit gemeente of overheid.

En laten we wel zijn, niemand wil toch de kantine weer gesloten hebben?!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133