Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

De nieuwe ‘look from SV Urk’

Een eerste aanblik is vaak bepalend voor een positief of negatief beeld van iets. Voor SV Urk was dat het beeld van de ingang sportpark De Vormt, dat in de loop der jaren versoberd was. Zo waren aan de Vormtweg geen uitingen zichtbaar van de club. En bij de ingang van sportpark De Vormt zelf stonden de borden en vlaggenmasten ‘min of meer verstopt’ achter de bomen.

De accommodatiecommissie heeft dat ingezien en maatregelen getroffen ter voorbereiding op het seizoen 2020-2021. Vandaag 2 juli 2020 werden deze nieuwe vlaggenmasten (banieren) aan de wegzijde (4x) en voor de kantine (3x) geplaatst. Binnenkort worden de SVU-welkomstbanieren en sponsoruitingen gehesen en krijgt de club een nieuw aanzien, een schitterend gezicht wordt het.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print