De nieuwe trainers van Urk JO13-1 voorgesteld

Met trots mag de Technische Commissie Jeugd het nieuwe trainerstrio van JO13-1 aan jullie voorstellen. Hieronder genoemde trainers staan in het seizoen 2020-2021 aan het roer.

Hoofdtrainer is Jan Brands en zijn assistenten zijn Jacob Loosman en Marcel Boomgaarden. Alle drie trainers met hun eigen specifieke kwaliteiten, bij elkaar een goede mix. Jan, in het bezit van TC-3, is technisch verantwoordelijk voor de training en wedstrijden.

Jacob zet zijn kwaliteiten in op het gebied van mentaliteit en de fysieke aspecten van het spel.

Marcel is uitstekend in begeleiding van het individuele kind.

Met de aanstelling van deze trainers hebben we een goede mix van kwaliteiten en denken wij als TC een ideale technische staf samengesteld te hebben voor opnieuw een seizoen met JO13-1 in de 1e divisie.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten