Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

De nieuwe trainers van Urk JO13-1 voorgesteld

Met trots mag de Technische Commissie Jeugd het nieuwe trainerstrio van JO13-1 aan jullie voorstellen. Hieronder genoemde trainers staan in het seizoen 2020-2021 aan het roer.

Hoofdtrainer is Jan Brands en zijn assistenten zijn Jacob Loosman en Marcel Boomgaarden. Alle drie trainers met hun eigen specifieke kwaliteiten, bij elkaar een goede mix. Jan, in het bezit van TC-3, is technisch verantwoordelijk voor de training en wedstrijden.

Jacob zet zijn kwaliteiten in op het gebied van mentaliteit en de fysieke aspecten van het spel.

Marcel is uitstekend in begeleiding van het individuele kind.

Met de aanstelling van deze trainers hebben we een goede mix van kwaliteiten en denken wij als TC een ideale technische staf samengesteld te hebben voor opnieuw een seizoen met JO13-1 in de 1e divisie.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print