Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Definitieve indeling Jeugd

Beste Leden,

Eindelijk is de indeling rond (JO11, JO13, JO14, JO15, JO16, JO17 en JO19-3 en 4). Wij hebben enorm ons best gedaan om alle wensen en verzoeken te honoreren om op deze manier de jeugd met zo  veel mogelijk plezier en uitdaging te kunnen laten voetballen. Het kan zijn dat dit niet voor iedereen gelukt is maar we vragen jullie dan vooral om het eerst een kans te geven. We hopen dan ook dat onze keuzes gerespecteerd worden.

In een eerder bericht op de site heb je ook kunnen lezen op welke wijze de indeling tot stand is gekomen.

Wij hopen dat iedereen veel plezier en uitdaging ervaart in het team waar hij of zij is ingedeeld.

Namens de TC en JC

Klik hier voor de indelingen

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print