Definitieve indeling Jeugd

Beste Leden,

Eindelijk is de indeling rond (JO11, JO13, JO14, JO15, JO16, JO17 en JO19-3 en 4). Wij hebben enorm ons best gedaan om alle wensen en verzoeken te honoreren om op deze manier de jeugd met zo  veel mogelijk plezier en uitdaging te kunnen laten voetballen. Het kan zijn dat dit niet voor iedereen gelukt is maar we vragen jullie dan vooral om het eerst een kans te geven. We hopen dan ook dat onze keuzes gerespecteerd worden.

In een eerder bericht op de site heb je ook kunnen lezen op welke wijze de indeling tot stand is gekomen.

Wij hopen dat iedereen veel plezier en uitdaging ervaart in het team waar hij of zij is ingedeeld.

Namens de TC en JC

Klik hier voor de indelingen

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]