Drie clubleden tonen empathie voor jeugd in Servië

De jeugdspelers Andries Kaptijn, Joel Tol en Rick Jongman hebben in samenspraak met Ambassadors Footbal een actie opgezet om een auto bijeen te sparen voor een lokale jeugdevangelist, die werkzaam is bij genoemde organisatie. Hij is met zijn versleten auto afhankelijk van een nieuwere auto. Hij regelt veel voor de groepen Nederlanders, die in zijn land komen voor voetbalactiviteiten en evangelisatie.

Bent u vrijblijvend genegen om dit project financieel te ondersteunen, dan kan dat via onderstaande link:

https://www.doneeractie.nl/auto-ambassadors-football-servi-235/-49869

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]