Eemdijk met 2-4 te sterk voor Urk

Urk is er niet in geslaagd om koploper Eemdijk op een nederlaag te tracteren. De lijstaanvoerder uit Bunschoten-Spakenburg bleef met 2-4 aan de goede kant van de score, en wist door deze overwinning ook de eerste periodetitel in de wacht te slepen.

Urk begon goed aan de wedstrijd en kwam na een kwartier op voorsprong door een doelpunt van William de Boer. Eemdijk kwam echter binnen de kortste tijd weer op gelijke hoogte, en kwam zelfs na een half uur spelen op voorsprong. Na rust kwamen de gasten ook nog op 1-3, voordat er een hectisch laatste kwartier aanbrak, met diverse gele kaarten en zelfs een rode kaart voor Bennie Dunnink. In ondertal kwam Urk nog terug tot 2-3 door een rake kopbal van Jelle de Boer. Vlak voor tijd gooide Eemdijk de zaak op slot door de stand op 2-4 te brengen.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]