Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Eemdijk met 2-4 te sterk voor Urk

Urk is er niet in geslaagd om koploper Eemdijk op een nederlaag te tracteren. De lijstaanvoerder uit Bunschoten-Spakenburg bleef met 2-4 aan de goede kant van de score, en wist door deze overwinning ook de eerste periodetitel in de wacht te slepen.

Urk begon goed aan de wedstrijd en kwam na een kwartier op voorsprong door een doelpunt van William de Boer. Eemdijk kwam echter binnen de kortste tijd weer op gelijke hoogte, en kwam zelfs na een half uur spelen op voorsprong. Na rust kwamen de gasten ook nog op 1-3, voordat er een hectisch laatste kwartier aanbrak, met diverse gele kaarten en zelfs een rode kaart voor Bennie Dunnink. In ondertal kwam Urk nog terug tot 2-3 door een rake kopbal van Jelle de Boer. Vlak voor tijd gooide Eemdijk de zaak op slot door de stand op 2-4 te brengen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133