Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Een ‘komen en gaan’ van spelers in Hoofdklasse B

Wanneer we de spelerscarrousel van Voetbal op Zaterdag (VOZ) erop naslaan, dan speelt Sv Urk komend seizoen tegen een behoorlijk aantal nieuwe tegenstanders op het veld. De clubnamen blijven weliswaar hetzelfde, maar de bezetting van het elftal op het veld verandert dusdanig.

De hoofdklassers Berkum, DETO, Flevo Boys, NSC Nijkerk, Purmersteijn, SDC Putten krijgen met een metamorfose van gaande en komende spelers te maken.

Volendam, Swift, Genemuiden, HZVV, Eemdijk, De Dijk, Buitenpost, ACV en Urk, ze blijven redelijk stabiel met een gemiddelde van drie à vier spelerswisselingen per team. Bij SV Urk worden Robin Gort en Gerrit Tol vervangen door respectievelijk Jacob Kuyt en Iede Nentjes.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133