Een mooi, maar verlaten sportpark

Deze foto toont een rustig dauwbeeld van ons mooie sportpark ‘De Vormt’ in de vroeg morgen, stil en verlaten. Immers alweer enkele maanden kan er niet getraind en gevoetbald worden, zoals we dat gewend zijn. En de grote vraag is hoelang dit nog gaat duren.

Allerlei suggesties en vermoedens komen voorbij, maar niemand weet het precies. Hopelijk kunnen we in januari 2021 een herstart maken. Ook dat moeten we maar rustig afwachten. En ondertussen wordt er door onze vrijwilligers met de jeugd volop voetbalactiviteiten georganiseerd, waarvoor onze bestuurlijke dank.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]