Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Een mooi, maar verlaten sportpark

Deze foto toont een rustig dauwbeeld van ons mooie sportpark ‘De Vormt’ in de vroeg morgen, stil en verlaten. Immers alweer enkele maanden kan er niet getraind en gevoetbald worden, zoals we dat gewend zijn. En de grote vraag is hoelang dit nog gaat duren.

Allerlei suggesties en vermoedens komen voorbij, maar niemand weet het precies. Hopelijk kunnen we in januari 2021 een herstart maken. Ook dat moeten we maar rustig afwachten. En ondertussen wordt er door onze vrijwilligers met de jeugd volop voetbalactiviteiten georganiseerd, waarvoor onze bestuurlijke dank.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133