Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Eerst training Urk 1 een feit

Ter voorbereiding op seizoen 2020-2021 heeft de selectie van Urk 1 haar eerste publieke training op sportpark De Vormt erop zitten. Een training onder ideale weersomstandigheden met een speciaal karakter, want het gebeurde onder toeziend oog en nadere kennismaking van de nieuwe stafleden (zie foto onder van links naar rechts Henri Romkes, Peter de Boer, Gert Jan Karsten, teamleider Klaas Wakker en Albert Mark Nagel).

Na het gebruikelijke intro gesprek van de hoofdtrainer Gert Jan Karsten (zie foto boven), werd een carrousel rondom de middenstip uitgevoerd met allerlei soorten rekoefeningen en sprintjes. Conditietraining stond dus aan de basis van deze eerste ontmoeting. De eerste sessie van trainingen zal tot 20 juni duren en daarna zal de vakantieperiode aanbreken en eind juli / begin augustus zal de tweede start aanvangen, dat is mede afhankelijk van de corona-maatregelen en de competitiestart.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print