Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

En … het werk gaat gewoon door bij SV Urk

De voetbalvelden aan Vormtweg 7d zijn in ‘Lock-down’ geplaatst voor groot onderhoud, de voetbalsport ligt stil vanwege de aankomende vakanties en de clubleden hebben op dit moment andere beslommeringen te doen. Desondanks valt er nog zat te doen op sportpark De Vormt. Het zijn de voorbereidingen op een perfecte start van seizoen 2020-2021. De trainingsdoelen worden opgeknapt, allerlei gebouwen en panden worden geschilderd, binnenkort worden nieuwe vlaggenmasten geplaatst bij de ingang, de mogelijkheden van een digitaal aankondigingsscherm (met wedstrijdprogramma) worden onderzocht als ook het plaatsen van beveiliging-camera’s op diverse plaatsen. Uiteraard worden door Gemeente Urk de 13 velden ook geoptimaliseerd en tot strak biljartlaken omgebouwd.

Allemaal aspecten, die de komende twee maanden doorgaan, zodat we in september met een frisse start kunnen we beginnen. Wij kijken naar dat moment uit, u toch ook…

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133