Fantastische opbrengst Verloting en Bingo

De afgelopen weken zijn er door de leden en vrijwilligers van onze club weer volop loten en heel veel bingokaarten verkocht. Gisteravond werd via een livestream op svUrktv ,met duizenden kijkers in binnen- en buitenland, gebingood en werden de hoofdprijzen van de verloting bekend gemaakt.

De opbrengst van deze actie was bijna 35.000 euro, bestemd voor de nieuwbouwplannen van onze vereniging. De vrijwilligers van de organisatie willen langs deze weg iedereen bedanken die van deze verloting en bingo een fantastisch succes hebben gemaakt.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten