Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Grote verloting en bingo

Zaterdag was de aftrap van de grote verloting en bingo ten bate van de nieuwbouw van de kantine. Zaterdag 18 december zal tijdens een live-uitzending via SVUrkTV de trekking van de verloting worden verricht en de bingo worden gespeeld. Er zijn werkelijk prachtige prijzen te winnen.

Net als vorig jaar, zal elk lid van onze club een aantal loten gaan verkopen. Deze zijn of worden nog via de trainer/leider van het elftal uitgedeeld. Bingokaarten kunnen worden gekocht in de kantine of bij Brouwers Mannenmode. Voor meer informatie zie de facebookpagina van de Kantine SV Urk.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133