Grote verloting en bingo

Zaterdag was de aftrap van de grote verloting en bingo ten bate van de nieuwbouw van de kantine. Zaterdag 18 december zal tijdens een live-uitzending via SVUrkTV de trekking van de verloting worden verricht en de bingo worden gespeeld. Er zijn werkelijk prachtige prijzen te winnen.

Net als vorig jaar, zal elk lid van onze club een aantal loten gaan verkopen. Deze zijn of worden nog via de trainer/leider van het elftal uitgedeeld. Bingokaarten kunnen worden gekocht in de kantine of bij Brouwers Mannenmode. Voor meer informatie zie de facebookpagina van de Kantine SV Urk.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten