Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Harkemase Boys met 0-1 te sterk voor Urk

In een leuke oefenwedstrijd heeft Urk met 0-1 verloren van derde divisionist Harkemase Boys. De gasten wisten halverwege de eerste helft het enige doelpunt van de wedstrijd te scoren door Pier Veldman. Urk deed niet onder voor de Friezen, maar het wist vooral in de eerste helft een handvol goede kansen niet te verzilveren. Ook in de tweede helft ging de wedstrijd gelijk op, maar waren er verder weinig hoogtepunten te noteren. Ondanks de nederlaag kan Urk met een goed gevoel terugkijken op deze oefenwedstrijd.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133