Hessel Snoek grote man tegen Flevo Boys

Vlak voor het eindsignaal van scheidsrechter Groenewegen kreeg hij een verdiende publiekswissel. Met drie doelpunten was Hessel Snoek de grote man bij Urk tijdens de derby tegen Flevo Boys. De mannen van trainer Gert Jan Karsten waren gedurende grote delen van de wedstrijd de dominerende ploeg en verdienden de overwinning op de buurman uit Emmeloord. Geen moment werd de gasten ook maar het idee gegeven dat er iets viel te halen op sportpark De Vormt. Urk staat door deze overwinning nog steviger op kop in de Hoofdklasse B.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten