Hessel Snoek ‘onder het mes’

Op woensdag 9 oktober ondergaat Hessel Snoek een knie-operatie. De snelle aanvaller heeft onlangs gehoord dat hij een beschadiging aan zijn meniscus heeft. Naar verwachting staat hij daarna zo’n 4-6 weken aan de kant. We wensen hem veel succes met de revalidatie.

Daar tegenover staat dat Lucas Nagel weer op de weg terug is. Na een slepende liesblessure heeft hij inmiddels weer minuten gemaakt in Urk 2 en vorige week in de oefenwedstrijd tegen Alcides in Urk 1. Ook Ronald Wezelman is na een blessure van een aantal weken weer begonnen met trainen. Goed nieuws dus!

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]