Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Hessel Snoek ‘onder het mes’

Op woensdag 9 oktober ondergaat Hessel Snoek een knie-operatie. De snelle aanvaller heeft onlangs gehoord dat hij een beschadiging aan zijn meniscus heeft. Naar verwachting staat hij daarna zo’n 4-6 weken aan de kant. We wensen hem veel succes met de revalidatie.

Daar tegenover staat dat Lucas Nagel weer op de weg terug is. Na een slepende liesblessure heeft hij inmiddels weer minuten gemaakt in Urk 2 en vorige week in de oefenwedstrijd tegen Alcides in Urk 1. Ook Ronald Wezelman is na een blessure van een aantal weken weer begonnen met trainen. Goed nieuws dus!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133