Iets wat je niet verwacht, gebeurt toch…

‘Totaal verrast’ was Klaas Ras na afloop van de wedstrijd Genemuiden – Urk, niet vanwege de uitslag (2-0 verloren). Namens SC Genemuiden nam businessclub voorzitter Raymond van Dijk het woord en richtte zich geheel onverwachts tot Klaas Ras. Als teamleider van SV Urk was het duel Genemuiden-Urk de laatste wedstrijd van Klaas op Genemuider bodem.

Klaas stopt aan het einde van dit seizoen en dat was voor het attente bestuur reden genoeg om hier aandacht aan te besteden. Dat getuigt van een goede relatie en vriendschappelijke sfeer. Klaas werd bedankt voor zijn negen jaar lange inzet bij Urk 1.

De snelle reactie van Klaas: “We zijn in het veld vijanden van elkaar, maar toch zijn we vrienden”. Een mooi schild als herdenking en een bos bloemen voor Margreeth was het symbool voor de jarenlange samenwerking tussen Genemuiden en Urk.

Proficiat.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]