Interactieve Webinar met Gert Jan Karsten

Dinsdagavond 15 december organiseerde de Technische Commissie samen met hoofdtrainer Gert Jan Karsten een interactieve webinar. In deze online webinar nam Gert Jan ons mee in zijn persoonlijke voetbalvisie en werkwijze bij SV Urk.

Ben je trainer en wil je wat opsteken of eens in gesprek met onze hoofdtrainer? Of ben je gewoon geïnteresseerd? Doe dan mee. Er is bovendien genoeg ruimte voor vraag- en antwoord. 

De webinar is van 20:00-21:30 uur en bij te wonen via MS Teams. Met een computer met internetverbinding kun je deelnemen. De link met instructie wordt dinsdagavond rond 19:00 uur gedeeld via onze website en SV Urk Twitter.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]