Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Jent de Ridder komt terug naar SV Urk

Als bestuur en Technische Commissie zijn we verheugd te kunnen melden dat Jent de Ridder (18) met ingang van volgend seizoen terug komt naar SV Urk. Hij wordt onderdeel van de selectie van Urk 1. 

Jent maakte als talentvolle jeugdspeler de stap naar Betaald Voetbalorganisatie PEC Zwolle. Daar heeft hij een aantal jaren de jeugdopleiding doorlopen. Nu is de tijd gekomen om terug te keren op ‘het oude nest’. 

Technische Commissie: “Jent is een talentvolle linksbenige verdediger. Hij is snel, fit én een echte atleet. Een geweldige toekomstige aanwinst voor onze club. We zijn blij dat hij terug komt naar sportpark De Vormt. We wensen hem nog een fijne periode bij PEC en veel succes straks bij Urk”. 

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133