JO11-1 neemt revanche

Een spannende zaterdagmorgen voor SVUrk JO11-1. Vandaag wordt er gespeeld tegen de koploper DOS Kampen. Vorige keer voor het gevoel onterecht verloren. Vandaag was de dag om het recht te zetten.
Na 3 min miste Urk met een schot op de paal. En na 4 minuten kwamen we achter door een doelpunt van Kampen. Met goede moed werd er na de rust druk gezet. maar kampen beschikte over een bekwame keeper die een paar keer de gelijkmaker voorkwam. In de 2e helft werd de druk voor kampen te groot en Scoorde William de gelijkmaker. Vlak voor rust kwam het verlossende doelpunt waardoor we tekenden voor de winst.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]