Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

JO11-1 probeert kampioenschap te pakken.

Zaterdag morgen vertrok JO11-1 goedgemutst richting Zwolle. Het doel was duidelijk, kampioen worden. Hiervoor waren veel doelpunten nodig.

Na de aftrap gingen beide teams gelijk op. Toch had Urk licht de overhand. Na de eerste 15 minuten trok urk de wedstrijd naar zich toe door de 1-0 te scoren. De rest van de wedstrijd leek de bal maar niet tussen de palen te willen. Maar in de 49e minuut volgde de verlossende 2-0. Nu op weg naar de rest. Zie het iets langere filmpje om te kijken hoe ze probeerden om kampioen proberen te worden.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133