JO11-1 probeert kampioenschap te pakken.

Zaterdag morgen vertrok JO11-1 goedgemutst richting Zwolle. Het doel was duidelijk, kampioen worden. Hiervoor waren veel doelpunten nodig.

Na de aftrap gingen beide teams gelijk op. Toch had Urk licht de overhand. Na de eerste 15 minuten trok urk de wedstrijd naar zich toe door de 1-0 te scoren. De rest van de wedstrijd leek de bal maar niet tussen de palen te willen. Maar in de 49e minuut volgde de verlossende 2-0. Nu op weg naar de rest. Zie het iets langere filmpje om te kijken hoe ze probeerden om kampioen proberen te worden.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]