JO11-1 Vs JO11-4

.

Zaterdagmorgen staat weer in het teken van voetbal. Met wel een verschil. SVURK speelt tegen SVurk. De wedstrijd speelt zich af tussen het huidige JO11-1 en het toekomstige JO11-1. Na de aftrap beginnen beide liegen gretig aan de wedstrijd. JO11-4 heeft er duidelijk zin in en maken het JO11-1 nog knap lastig. De bal wil het net maar niet raken. Maar net voor de eerste time out weet JO11-1 te scoren. JO11-4 komt snel weer op gelijke hoogte en houdt het daar tot weer net voor het einde van de eerste helft.

De tweede helft worden de krachtverschillen duidelijk en moet JO11-4 zich gewonnen geven na een zeer aantrekkelijke strijd.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]