Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

JO11-1 Vs JO11-4

.

Zaterdagmorgen staat weer in het teken van voetbal. Met wel een verschil. SVURK speelt tegen SVurk. De wedstrijd speelt zich af tussen het huidige JO11-1 en het toekomstige JO11-1. Na de aftrap beginnen beide liegen gretig aan de wedstrijd. JO11-4 heeft er duidelijk zin in en maken het JO11-1 nog knap lastig. De bal wil het net maar niet raken. Maar net voor de eerste time out weet JO11-1 te scoren. JO11-4 komt snel weer op gelijke hoogte en houdt het daar tot weer net voor het einde van de eerste helft.

De tweede helft worden de krachtverschillen duidelijk en moet JO11-4 zich gewonnen geven na een zeer aantrekkelijke strijd.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133