Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

JO11-1 wint van CSV ’28

Op een koude zaterdag morgen beginnen we met ballen om half 10. Lekker eerst warm lopen. De wedstrijd start om 10.00 onder leiding van AP Hellinga.
De aanvang van CSV is goed. Eerste schot op doel is al in de 1e minuut . Een paar kansen over en weer. Maar Urk weet als eerste te scoren in de 14e minuut . CSV komt in de 2e helft op gelijke hoogte. Daarna blijft het spannend tot de 51e minuut waar Urk weer scoort. Scheidsrechter Hellinga heeft het signaal van het einde van de wedstrijd. Eindstand 2-1

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133