Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

JO11-1 Wint wederom wintertoernooi ‘d OldeVeste ’54

Op een mooie zaterdagmorgen mochten we na de winterstop weer op pad voor een toernooi. Het wintertoenooi in Olde veste heeft goede herinneringen bij de ploeg. Als F1 hebben ze dit toernooi ook gewonnen. Nu het doel om natuurlijk weer in de finale te komen. Het begon goed. 1-0 gewonnen van de gastploeg. Daarna 1-1 tegen het VV Heerenveen. Helaas wilden de doelpunten er niet in tijdens deze wedstrijd. Svurk wel duidelijk de betere ploeg. De laatste wedstrijd was tegen twello. Ook deze werd afgesloten met winst. Op naar de finale. Zie het filmpje voor de afloop.
Met dit toernooi deden de respectabele ploegen mee. Het moest het ook worden opgenomen tegen het bekende VV Heerenveen, Rapiditas uit Groningen, Flevoboys en oa nog Genemuiden.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133