JO11-1 Wint wederom wintertoernooi ‘d OldeVeste ’54

Op een mooie zaterdagmorgen mochten we na de winterstop weer op pad voor een toernooi. Het wintertoenooi in Olde veste heeft goede herinneringen bij de ploeg. Als F1 hebben ze dit toernooi ook gewonnen. Nu het doel om natuurlijk weer in de finale te komen. Het begon goed. 1-0 gewonnen van de gastploeg. Daarna 1-1 tegen het VV Heerenveen. Helaas wilden de doelpunten er niet in tijdens deze wedstrijd. Svurk wel duidelijk de betere ploeg. De laatste wedstrijd was tegen twello. Ook deze werd afgesloten met winst. Op naar de finale. Zie het filmpje voor de afloop.
Met dit toernooi deden de respectabele ploegen mee. Het moest het ook worden opgenomen tegen het bekende VV Heerenveen, Rapiditas uit Groningen, Flevoboys en oa nog Genemuiden.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]