JO11-3 In het nieuw!

De jongens van SVU JO11-3 zijn recent in het nieuw gestoken door Tepa Bouwmanagement & Advies. Het team is uitgerust met een trainingstenue, een wedstrijdtenue en een trainingspak én een handige rugzak. Klif18 heeft alle kleding professioneel voorzien van het Tepa logo, het nieuwe SVU logo en alles is met de voornamen van de spelers zelf voorzien. Op de foto staan achter van links naar rechts; Teun Pasterkamp (eigenaar Tepa), Johan Metz (Teamleider), Louw Post, Lucas Kramer, Frans Brouwer, Lucas Kaptein, Harm van Loosen (Trainer / Coach). Op de voorste rij zitten van links naar rechts Meindert Jan Bakker, Jacco Post, Piet van de Heuvel, Jesper Metz, Jacob Pieter Hoekstra en Wesley Pasterkamp. 

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]