Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

JO11-3 In het nieuw!

De jongens van SVU JO11-3 zijn recent in het nieuw gestoken door Tepa Bouwmanagement & Advies. Het team is uitgerust met een trainingstenue, een wedstrijdtenue en een trainingspak én een handige rugzak. Klif18 heeft alle kleding professioneel voorzien van het Tepa logo, het nieuwe SVU logo en alles is met de voornamen van de spelers zelf voorzien. Op de foto staan achter van links naar rechts; Teun Pasterkamp (eigenaar Tepa), Johan Metz (Teamleider), Louw Post, Lucas Kramer, Frans Brouwer, Lucas Kaptein, Harm van Loosen (Trainer / Coach). Op de voorste rij zitten van links naar rechts Meindert Jan Bakker, Jacco Post, Piet van de Heuvel, Jesper Metz, Jacob Pieter Hoekstra en Wesley Pasterkamp. 

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133