Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

JO15-1 door wilskracht

Urk JO15-1 speelde zaterdagmorgen 3 oktober 2020 in Leeuwarden tegen Blauw Wit ’34 JO15-1. De jongens van sponsor ProFinis moesten aan het begin wennen aan de speelwijze van de tegenstander, maar al snel was het Urk die de controle kreeg over de wedstrijd. Blauw Wit kreeg nog wel enkele mogelijkheden en een opgelegde kans, maar dat was het ook wel.
Nu moet gezegd worden dat het zeker geen misselijke tegenstander was, goed voetbal was te zien van beide partijen maar Urk was op alle posities toch iets feller en kon zo een 0-2 zege binnenhalen. Goals: Jonathan Kater  0-1 en Jesse van Veen 0-2

Urk JO15-1 staat na drie wedstrijden op een gedeelde 1e plaats in de Divisie 5D, samen met Be Quick 1887. Maandag 5 oktober nog oefenen tegen PEC Zwolle JO14-1 en a.s. zaterdag wacht ONS Sneek JO15-1 op de Vormt en die staan momenteel op de 4e plaats. Spannend dus voor de manschappen van Kees Kapitein en Teun van Slooten.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133