Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Julian Daniël Karsten overleden

Op maandagochtend 21 november bereikte ons het vreselijke nieuws dat Julian Daniël Karsten onverwachts is overleden. Julian Daniël is de zoon van onze hoofdtrainer Gert Jan Karsten. Julian was een vriendelijke, behulpzame jongen. Hij was hard op weg vrachtwagenchauffeur te worden, daar waar zijn passie lag. Hij is slechts 18 jaar geworden. 

Het is de nadrukkelijke wens van Gert Jan om de wedstrijd van Urk 1 tegen HSV Hoek aanstaande zaterdag door te laten gaan. Tijdens de wedstrijd is er gepaste aandacht voor dit verlies. 

Als club staan we om Gert Jan heen. We wensen hem én zijn dierbaren, enorm veel sterkte en Gods zegen toe in deze moeilijke periode. 

Bestuur SV Urk

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print