Kerstverloting brengt mooi bedrag bijeen

In de maanden november en december 2019 werd een verloting in gang gezet door de mannen van supportersvereniging De Brulboei. Aan die verloting was maar een doel verbonden, namelijk geld inzamelen voor het dichterbij komende en gigantische project van SV Urk, de nieuwe kantine.

En daarin zijn ze goed geslaagd, want er werden meer loten verkocht dan verwacht, waardoor de netto opbrengst 7500 euro bedroeg. Tijdens de nieuwjaarsreceptie werd de cheque met dit mooie bedrag symbolisch overhandigd aan de penningmeester van de club.

Complimenten namens de club voor de vrijwilligers.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]