Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Kerstverloting brengt mooi bedrag bijeen

In de maanden november en december 2019 werd een verloting in gang gezet door de mannen van supportersvereniging De Brulboei. Aan die verloting was maar een doel verbonden, namelijk geld inzamelen voor het dichterbij komende en gigantische project van SV Urk, de nieuwe kantine.

En daarin zijn ze goed geslaagd, want er werden meer loten verkocht dan verwacht, waardoor de netto opbrengst 7500 euro bedroeg. Tijdens de nieuwjaarsreceptie werd de cheque met dit mooie bedrag symbolisch overhandigd aan de penningmeester van de club.

Complimenten namens de club voor de vrijwilligers.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133