Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Klaas Hessel Kapitein stopt volgend seizoen als assistent-trainer Urk 1

De TC maakt bekend dat het jaarcontract van Klaas Hessel Kapitein niet verlengd zal worden. Hierdoor komt er een einde aan een 4 jaar prettige samenwerking. Klaas Hessel Kapitein kwam na hoofdtrainerschappen bij Urk 2 en Urk 3 in 2016 de staf van Urk 1 o.l.v. Lucas Hoekman versterken en vormt inmiddels 3 jaar een duo met Richard Karrenbelt. Klaas Hessel had zelf nog wel door willen gaan bij Urk 1 maar ondanks de goede samenwerking is besloten om deze na dit seizoen niet te verlengen. De TC wil volgend seizoen nl. starten met een volledig nieuw trainersduo bij Urk 1.
Dat betekent dat de TC op zoek gaat naar een nieuwe Urker assistent.
SV Urk bedankt Klaas Hessel voor zijn inzet.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print