Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Klaas Ras neemt afscheid na negen jaar teammanager Urk 1

Op dit moment is Klaas Ras bezig aan zijn negende seizoen als teammanager van Urk 1. Een prachtige periode met veel hoogtepunten.

Afgelopen zaterdag heeft Klaas de spelersgroep en staf laten weten dat hij na dit seizoen stopt. De combinatie van het werken in ploegendienst en de taken en verantwoordelijkheden, die horen bij een functie als teammanager van Urk 1, zijn moeilijk te combineren.

Klaas is daarin eerlijk naar zichzelf en de spelersgroep. Met spreekwoordelijke pijn in zijn hart neemt hij afscheid van wat hij noemt ‘de mooiste functie binnen SV Urk’.

Als SV Urk zijn wij Klaas zeer dankbaar voor zijn bijdrage aan de organisatie rondom ons eerste elftal. Klaas is naast teammanager actief binnen de commissie PR & Media, houdt alle statistieken bij en springt regelmatig bij in de kantine waarachter de familie Ras de drijvende kracht is.

Een gewaardeerde vrijwilliger binnen SV Urk. Klaas bedankt!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print