Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Kom ook naar de veiling voor ons nieuwe clubhuis

Nog een paar dagen en dan barst de grote veiling ten bate van ons nieuwe clubhuis los in De Koningshof Party & Events. We gaan er een geweldige avond van maken op donderdag 30 mei, met heel veel prachtige kavels. Van een vakantie tot een schildersbeurt en van een rondvlucht tot een slagersbon. Benieuwd naar alle kavels die tot nu toe zijn ingebracht? Klik dan op deze link.


Meld je als bedrijf aan via https://shorturl.at/belp8 of kom gezellig als particulier en meld je dan aan via veilingsvu@gmail.com.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133