Laatste seizoen Richard Karrenbelt bij SV Urk

Richard Karrenbelt is bezig aan zijn laatste seizoen bij SV Urk. Dit is de uitkomst van een goed gesprek tussen Technische Commissie en de hoofdtrainer van SV Urk.

Richard heeft zelf aangeven na dit derde seizoen geen vierde seizoen te willen. Als ervaren trainer kan Richard prima inschatten hoe lang hij ergens moet blijven om nog voldoende voortgang te kunnen boeken. Bij een unieke club als Urk, waar je meerdere jaren met nagenoeg dezelfde selectie werkt, is verfrissing soms noodzakelijk. Bovendien gunt hij alle spelers een keer een nieuwe trainer voor de groep. Dit typeert zijn karakter. Op dit moment werkt hij met veel plezier bij onze club en hebben we alle vertrouwen in een uitstekend restant van het huidige seizoen.

Als SV Urk gaan op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2020-2021.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]