Levi wint Nintendo Switch

Afgelopen zaterdag was er in de aanloop naar de derby tussen Urk en Flevo Boys een winactie gestart voor de jeugdleden van SV Urk. ´´´´’Kom in je SV Urk outfit naar de wedstrijd om de Urker spelers aan te moedigen en misschien win jij wel een Nintendo Switch¨¨. Heel wat spelertjes hebben gehoord gegeven aan de oproep, zodat het weer ouderwets druk was rondom het hoofdveld. Na trekking van het winnende lot bleek dat Levi van Slooten uit JO13-6 zich de gelukkige bezitter mag noemen van een prachtige Switch. Op de foto Levi met penningmeester Theo Wemmers.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten