Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Levi wint Nintendo Switch

Afgelopen zaterdag was er in de aanloop naar de derby tussen Urk en Flevo Boys een winactie gestart voor de jeugdleden van SV Urk. ´´´´’Kom in je SV Urk outfit naar de wedstrijd om de Urker spelers aan te moedigen en misschien win jij wel een Nintendo Switch¨¨. Heel wat spelertjes hebben gehoord gegeven aan de oproep, zodat het weer ouderwets druk was rondom het hoofdveld. Na trekking van het winnende lot bleek dat Levi van Slooten uit JO13-6 zich de gelukkige bezitter mag noemen van een prachtige Switch. Op de foto Levi met penningmeester Theo Wemmers.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133