Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Lintje voor Anja

Anja Keuter-Kapitein is sinds donderdag 24 september lid in de Orde van Oranje-Nassau. Ze kreeg de versierselen namens de koning opgespeld door haar vader Freek. Anja is ruim twaalf jaar gemeenteraadslid voor Gemeentebelangen. Daarnaast is ze al jaren bestuurslid van de Businessclub. Het lijkt wel of er in de dagen van Anja meer uren zitten dan in die van ons, want ze heeft naast deze voornoemde zaken ook nog een gezin en een bedrijf. Anja, namens SVURK van harte gefeliciteerd met deze onderscheiding!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133