Maak een spandoek en win

Honderden jeugdleden van SV Urk hebben afgelopen zaterdag Urk 1 aangemoedigd tijdens de gewonnen derby tegen Flevoboys. Een daverend succes! Aanstaande zaterdag gaan we op herhaling bij de thuiswedstrijd van ons vlaggenschip tegen Buitenpost.

Om kans te maken op de prijs komt het hele team naar het sportpark, gekleed in het SV Urk-tenue of trainingspak. De wedstrijd tegen Buitenpost begint om 15.00 uur. Maak samen als team een spandoek en hang dit op langs het veld. Tijdens de rust wordt het winnende spandoek bekend gemaakt. Het team met het mooiste, leukste of meest ludieke spandoek krijgt een gezellig teamuitje aangeboden door Kwalitaria De Bolder. Wie gaat de uitdaging aan?!

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten