Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Marinus Snoek speelt 200 wedstrijden bij Urk 1

Bij de thuiswedstrijd van Urk 1 tegen Berkum afgelopen zaterdag 8 februari 2020 werd stil gestaan bij het jubileum van Marinus Snoek. Hij speelde een week daarvoor zijn 200-ste officiële wedstrijd voor Urk 1. Een mooie mijlpaal voor de verdedigende middenvelder.

In deze 200 wedstrijden kwam hij maar liefst tot: 163 competitie-wedstrijden met 9 doelpunten, 37 bekerwedstrijden met 5 doelpunten, 200 officiële wedstrijden met 14 doelpunten, 63 oefenwedstrijden met 7 doelpunten, totaal 263 totaal wedstrijden en 21 doelpunten. Zijn debuut was op 25-01-2011 tijdens de oefenwedstrijd Nunspeet – Urk 4-1

Zaterdag na de wedstrijd werd Marinus geïnterviewd door BCU-woordvoerder Peter van Campen in de business-ruimte n.a.v. zijn 200-ste wedstrijd. De verslaggever vond het weer heel bijzonder dat er zoveel spelers bij SV Urk al op 200 of zelfs 250 wedstrijden zitten. Marinus gaf aan zich op de positie waar hij nu speelt, (verdedigende middenvelder) zich prima op zijn plek te voelen. Hij is met zijn 28 jaar topfit en als hij fysiek zo blijft kan en wil hij nog een paar jaar mee.  Hij zou wel wat meer willen scoren maar dit seizoen is zijn gemiddelde al wel wat gestegen.

SV Urk hoopt nog lang van hem te mogen genieten!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print