Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Niet parkeren geldt ook voor fietsen en bromfietsen

De ingang van sportpark de Vormt is gemarkeerd met een gele streep en op het wegdek staan de veelbelovende letters “NP” (voor wie het niet weet: Niet Parkeren) geschilderd. Om dit extra te benadrukken wordt deze plek ook nog afgescheiden met paaltjes en een lint. En dat is niet zomaar want daar zit een gedachte achter, namelijk dat de ingang van het sportpark vrij wordt gehouden voor hulpdiensten bij calamiteiten tijdens wedstrijden en andere evenementen.

De ingang is smal en als daar dan ook nog allerlei soorten vervoermiddelen worden geplaatst, dan laat de rest zich raden. De praktijk wijst echter anders uit. Iedere zaterdag worden er opnieuw fietsen en brommers gestald op de plaats, dat is op de foto wel te zien. Van jonge kinderen is dit nog te begrijpen, maar de ouderen onder ons zouden toch beter moeten weten.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print