Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Nieuwe dug-outs voor veld 3 en 6

Op sportpark De Vormt zijn in de zomerperiode vier nieuwe dug-outs geplaatst door SKOR, een leverancier in sport- en voetbal materialen. Het was echt nodig omdat er geen enkele mogelijkheid was voor de jongere teams om schuilen voor de regen en hun kleding.

Het is een aanzet tot een aantal andere verbeteringen op de velden, waar het bestuur zo vurig op hoopt. De wens is dat veld 1 wordt gerenoveerd, meerdere kunstgrasvelden worden aangelegd en dat de verlichting op alle velden wordt vervangen door led verlichting.

Bovenstaande investeringen zijn broodnodig om de groei van onze vereniging te kunnen bijbenen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133