Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Om corona ‘het hoofd te bieden’

Corona en Covid-19, het zijn meest gesproken woorden van het afgelopen jaar en het komt na zeven maanden zo langzamerhand iedereen de keel uit. Maar als vereniging hebben we er wel mee te maken. Zo is het plaatsen van extra capaciteit in de vorm van tenten daar een onderdeel van. Om het vloeroppervlak van de kantine uit te breiden voor onze clubleden en onze gasten van buiten.

Een werkgroep, bestaande uit enkele vrijwilligers, zijn er zowat dagelijks mee bezig om alles in goede banen te leiden, zeg maar om corona ‘het hoofd te bieden’ zoals het ons door de overheid opgelegd wordt en zoals het een goede vereniging betaamd.

Ook de afgelopen week werden er weer twee spoedberichten verspreid met de nieuwste consequenties voor de komende vier weken. Hoe lang gaat dit nog voort…!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133