Om corona ‘het hoofd te bieden’

Corona en Covid-19, het zijn meest gesproken woorden van het afgelopen jaar en het komt na zeven maanden zo langzamerhand iedereen de keel uit. Maar als vereniging hebben we er wel mee te maken. Zo is het plaatsen van extra capaciteit in de vorm van tenten daar een onderdeel van. Om het vloeroppervlak van de kantine uit te breiden voor onze clubleden en onze gasten van buiten.

Een werkgroep, bestaande uit enkele vrijwilligers, zijn er zowat dagelijks mee bezig om alles in goede banen te leiden, zeg maar om corona ‘het hoofd te bieden’ zoals het ons door de overheid opgelegd wordt en zoals het een goede vereniging betaamd.

Ook de afgelopen week werden er weer twee spoedberichten verspreid met de nieuwste consequenties voor de komende vier weken. Hoe lang gaat dit nog voort…!

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]