Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Opnieuw driepunter voor Urk

Ook de tweede achtereenvolgende thuiswedstrijd na de winterstop is door Urk in winst omgezet. Tegenstander SDC Putten werd met een 3-0 nederlaag terug naar huis gestuurd.
In een vrij fysieke wedstrijd, prima geleid door scheidsrechter Weiland, kwam de thuisploeg vijf minuten voor rust op voorsprong door een doelpunt van Lucas Schraal. Daarvoor waren er al diverse mogelijkheden geweest om de score te openen, maar vooral William de Boer had pech bij het benutten van zijn kansen.
Na rust was er een optisch overwicht voor de gasten, vooral omdat Urk moeite had met de wat gewijzigde tactiek bij de tegenstander. De ploeg uit Putten wist echter amper kansen uit het veldoverwicht te krijgen, en toen William de Boer een kwartier voor tijd de voorsprong verdubbelde, was het gedaan met het verweer van SDC Putten, dat het helemaal opgaf toen opnieuw William de Boer amper drie minuten later voor de tweede keer wist te scoren, en daarmee de 3-0 eindstand op het scorebord zette.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print